Parkiety, cyklinowanie parkietów Kraków, podłogi, panele..

Znajdź nas na:

Parkiety, cyklinowanie

Parkiety

Jeśli szukasz zaufanej firmy, która wykona dla Ciebie montaż parkietu (Kraków i okolice), skorzystaj z naszej oferty.

 

Zajmujemy się układaniem podłóg w budynkach mieszkalnych oraz użytkowych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, a także z firmami i instytucjami publicznymi. Oprócz pomocy w doborze najlepszego materiału zajmujemy się kompleksowym montażem parkietu, aby nasi klienci mogli cieszyć się trwałą oraz estetyczną podłogą.

 

Pracujemy w każdych warunkach i w dowolnym pomieszczeniu, zarówno w domowych salonach, jak również w biurach i lokalach usługowych czy placówkach publicznych.

 

Montaż parkietu

Parkiet może mieć wiele odsłon. Najczęściej kojarzy się z ułożeniem na tzw. jodełkę, które, choć znów staje się modne, dla niektórych osób może okazać się zbyt klasyczne. W końcu nierzadko można zauważyć tak ułożony parkiet w miejscach publicznych.

 

Nasza firma pomoże Ci jednak dobrać dowolny typ podłogi i sposób jej montażu, bo możliwości jest naprawdę wiele, a parkiety w Krakowie nie mają przed nami tajemnic. Oferujemy możliwość montażu parkietu w klasyczny sposób, na tzw. jodełkę, ale układamy również podłogę prostopadle, tworząc nieregularny wzór mijających się paneli, we wzór kwadratu, drabinki oraz wiele innych. Z nami stworzysz stylowe i niepowtarzalne wnętrze, które posłuży Ci przez lata.

jodelka

Jodełka

jodelka

Podwójna jodełka

jodelka

Jodła francuska - chevron

jodelka

Cegiełka

jodelka

Równolegle

jodelka

Szachownica

jodelka

Mozaika

jodelka

Parkiet + płytki

 

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni materiał oraz zapewnimy wysokiej jakości montaż parkietu. Kraków oraz okolice Brzeska i Bochni to miejsca, w których świadczymy nasze usługi.

Najcześciej zadawane pytania

Przed przystąpieniem do montażu parkietu warto zapoznać się z kilkoma kwestiami. Tego typu podłogi często rodzą w klientach wiele pytań dotyczących przygotowania oraz pielęgnacji podłoża. W naszej firmie zawsze staramy się odpowiedzieć na nie wszystkie i wyjaśnić pojawiające się wątpliwości, aby usprawnić układanie parkietu. Kraków to nie jedyne miasto, w którym działamy, więc w przypadku jakichkolwiek problemów, zachęcamy do kontaktu.


Najczęściej zadawane pytania to przede wszystkim:

  • Montaż wybranego parkietu możliwy jest po całkowitym wyschnięciu przygotowanej wcześniej wylewki. Zwykle trwa to od 2 do 4 miesięcy, w zależności od użytych materiałów. Aby określić odpowiedni moment na ułożenie parkietu, wykonuje się pomiar wilgotności, najczęściej po drugim miesiącu od rozprowadzenia na podłożu wylewki. Optymalny poziom w przypadku betonowej powierzchni to poniżej 1,5%, a przy posadzkach anhydrytowych (gipsowych) nie powinien przekraczać 0,5% wilgotności

  • Ostateczny koszt ułożenia parkietu określany jest indywidualnie po konsultacji. Na cenę wpływa wiele czynników, w tym wzór oraz wykorzystane materiały. Warto skontaktować się z naszą firmą, aby dowiedzieć się, jaka będzie cena parkietu. Kraków to miasto, w którym można znaleźć wiele podobnych usług, ale my oferujemy konkurencyjny cennik oraz wysoką jakość wykonania.


  • Parkiet to rodzaj popularnej podłogi wykonanej z drewnianej klepki parkietowej. Często określany jest również jako podłoga drewniana, co jest błędem. Wymiary klepki parkietowej nie przekraczają 8 cm szerokości i 50 cm długości. W przypadku podłogi drewnianej deska jest znacznie szersza, co nie pozwala uzyskać takiego efektu, jaki daje parkiet. Dlatego podczas wyboru podłoża do swojego domu lub mieszkania warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Po więcej informacji i uzyskanie szczegółowej wyceny zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

 

Klasyfikacja parkietów

Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości parkiety. Kraków oraz Brzesko i Bochnia to obszar naszej działalności, gdzie układamy trwałe i estetyczne podłogi. Mieszkańcom tych okolic oferujemy szeroki wybór parkietów w odpowiednio dobranej klasie:

Parkiet KLASA SELEKT

Jednolita i naturalna barwa drewna, równomierne usłojenie bez przebarwionych sęków.

parkiety

parkiety

Parkiet KLASA NATUR

Może pojawić się niewielkie zróżnicowanie w kolorystyce, w tym delikatne, ciemne sęki.

Parkiet KLASA RUSTIC

To klasa o najbardziej naturalnym wyglądzie, z największą różnorodnością pod względem barwy drewna oraz struktury usłojenia. Może zawierać delikatne pęknięcia, białe odcienie oraz ciemniejsze sęki.